Rozwoj firmy na ang

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek swój zakład w kajecie. W współczesnym jednym, w jakim wykonywałeś ewidencje sprzedaży. Jednakże jego biznes nie miał jedynie materiałów i materiałów, co na dowód nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych może istnieć kilkadziesiąt rodzajów. Spisywanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo funkcjonalnej techniki przechowywania, którą jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie poradzić w takiej formy?

Z uwagą przychodzi firma Comarch, jeden z najdłuższych twórców oprogramowania na Naszym rynku i przekazywany przez niego wms program magazynowy. To oryginalne i daleko zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych artykułów i owoców. Wiąże się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, a wraz są doskonałe lekarstwo dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę projektu i zapewnia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia miejsce dla konkretnych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy tworzyć dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości minimalnych i ogromnych stanów, ustawiać znaczenia dla poszczególnych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansa etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To pewnie dodatki, do pierwszego zadania, którym jest robienie, przesuwanie, leczenie i inwentaryzacja towarów. Element ten przyjmuje dyspozycje, emitowane przez pracodawcę, co upraszcza cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak ważne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na poziomie dokumentów handlowych, zaś nie danych źródłowych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.